Yükleniyor...

Hizmet Sunduğumuz Alanlar

Görsel Tasarım, Sosyal Medya, Prodüksiyon, Web Tasarım ve Yazılım, Dijital Reklam ve Pazarlama ile size en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Firmanızın internet üzerinde daha profesyonel görünmesini sağlamak adına sosyal medya hesaplarınızı daha bilinir bir hale getiriyoruz. Web sitesi, facebook, ınstagram,pinterest, twitter, swarm, linkedln,behance gücü ile kitlelere ulaşarak sizi sosyal medyada ön plana çıkartıyoruz. Siz sadece işinizi yaparken, biz ise sizi sosyal medya üzerinden en doğru reklamlarla güçlendiriyoruz.

Kurumsal Kimlik

Kurumunuzun kendini daha iyi ifade edebilmesi ve sizi anımsatacak bir tasarımın hangi ölçülerde nerede, nasıl kullanılması gerektiğini belirten bir klavuz hazırlıyoruz. GATASARIM ekibi, sizi yansıtacak en ideal kurumsal kimlik için tasarım yapıyor ve kullanım için hazır bulunduruyoruz.

Görsel Tasarım

Marka tasarım yönetimi, kurum kimliği tasarımı oluşturma, marka konumlandırma, markalaşma sürecinde reklam mecralarının seçimi ve kullanımı, dijital medyum entegrasyonu kullanımı üzerine odaklanıyoruz. Edindiğimiz deneyimlerle ise sizlere iyi bir hizmet sunuyoruz.

Sosyal Medya

Firmanızın internet üzerinde daha profesyonel görünmesini sağlamak adına sosyal medya hesaplarınızı daha bilinir bir hale getiriyoruz. Web sitesi, facebook, ınstagram,pinterest,twitter, swarm,linkedln,behance gücü ile kitlelere ulaşarak sizi sosyal medyada ön plana çıkartıyoruz. Siz sadece işinizi yaparken, biz ise sizi sosyal medya üzerinden en doğru reklamlarla güçlendiriyoruz.

Prodüksiyon

Firmanızın reklam sektöründeki yerini alması adına yapım ekibimiz ve yaratııcı ekibimiz tarafından sizin daha profesyonel olmanızı sağlamak için reklam ve tanıtım, yaratıcı belgesel , kısa film, eğitici filmler ve ürün fotoğraf çekimleriyle beklentinin üzerinde GATASARIM ekibiyle sizi topluma tanıtıyoruz.

Web Tasarım

Sizi internet üzerinde herkesin bulmasını sağlıyoruz. Web sitenizi onlıne hale getirerek tüm kitlelerin ulaşabileceği teknolojiyi kullanan herkesin size ulaşabileceği bir web sitesi tasarlıyoruz. Kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz en doğru bilgiyi verebileceğiniz bir ortam sunuyoruz. Teknojiyle sizi buluşturuyoruz. Size ulaşmak isteyen kitle artık daha kolay ulaşacak!

Dijital Reklam ve Pazarlama

Firmanızın geleneksel pazarlama stratejilerine, dijital pazarlama stratejisini entegre etmekte kendimizi görevlendiriyoruz.markanızı ve işinizi desteklemek ve tanıtmak amacıyla internet, mobil ve diğer interaktif platformları kullanarak dijital ortamda tanıtımızı yapıyoruz.

Mutlu Müşterilerimiz

Referanslarımızı görmek için tıklayınız.